+372 54444004
E-R 9:00-16:00; L-P suletud; 24.06 suletud
Võrrelda kaupu ()
Bränd: Muu
Päritoluriik: Rootsi

Kauba kohta

  • Hind on 1 TK.  
Tellimisel palume täpsustada konkreetne toode/värvus, mida soovite. Vastasel juhul tehakse valik juhuslikult. Värvused võivad veidi erineda pildil näidatust. Konkreetset toodet ei ole alati võimalik valida. Tarneaeg võib konkreetse toote/värvuse soovi korral pikeneda.
CE-märgis - toode on tootja poolt hinnatud ja see loetakse EL-i ohutus-, tervise- ja keskkonnanõuetele vastavaks.
Sinu lapsele igaks päevaks! Olgu tulemas mõni tähtpäev või tavaline argipäev – KIDZONE on parim koht, kust leida lastele riideid ja jalanõusid. Iga väike moehuviline leiab siit kindlasti midagi, mis talle väga meeldib! Tänu suurele tootevalikule on ostlemine veelgi toredam ja lihtsam, sest kõik vajalikud saad osta ühest kohast. Muu on üks paljudes tuntud kaubamärkidest, mida pakume. CARDMEN taassüttivad ja kuldsed küünlad 12tk, asst, hinnaklass 14 on stiilne ja palju armastatud toode ning seetõttu on see hea valik oma lapse garderoobi täiendamisel. Lisaks on CARDMEN taassüttivad ja kuldsed küünlad 12tk, asst, hinnaklass 14 hea kvaliteedi ja hinna suhtega, mis on lasteriiete puhul oluline omadus. Kõikide kollektsioonidega lähemalt tutvumiseks võid külastada KIDZONE kaupluseid või vaadata kogu tootevalikut e-poest. Võrdle mudeleid, materjale ja suurusi, et leida kõige paremini sobivad riided, aksessuaarid või jalanõud oma lapsele. Soovime, et nad tunneksid end mugavalt ja stiilselt igal ajal!
Fotol kujutatud kauba värv võib mõnel määral erineda. Kauba kirjelduses esitatud informatsioon on üldine, seetõttu võidakse kauba mõningaid omadusi mitte mainida. Küsimuste tekkimisel ootame teie pöördumist e-posti aadressil

CARDMEN taassüttivad ja kuldsed küünlad 12tk, asst, hinnaklass 14

Kood: 4120405-0113
Ribakood: 7350047020169
399
3,99 €
3,99 €
Kättetoimetamine
Tasuta Kättetoimetamine
Kiire kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva jooksul. Alates 60 eurost on tellimuste kättetoimetamine tasuta.
Tule Tellimusele
Tule Tellimusele järele samal tööpäeval
Tasudes tellimuse eest pangalingi kaudu kuni kella 12-ni, saate tellimuse kätte samal tööpäeval.
Vabandame, ajutiselt otsas