+372 544 44 004
E-N: 9:00-17:00; R: 9:00-16:00

Maksa kohe:

Tasumine pangalinkide kaudu:

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pangalingi kaudu maksmisel toimub suunamine pärast tellimuse vormistamist Kevin maksekeskkonda, kus saate valida sobiva internetipanga maksevõimaluse. Sobiva internetipanga valikul suunatakse Teid panka, kus sisselogimisel kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus. Makse saajaks on märgitud Kevin EU, UAB ja selgituses tellimuse informatsioon. Kontrollige ning kinnitage makse ja seejärel vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Kevin EU, UAB kannab makse koheselt Kotryna OÜ-le.

Kaardimakse:

E-poes saab kaupade eest tasuda krediitkaardiga ning VISA, MasterCard, Maestro deebetkaartidega, millel on turvaline veebimakse võimalus.

Kui kaardiomaniku andmed, kaardi number, kehtivusaeg ja CVV-kood on sisestatud, arvatakse tellimuse summa kontolt kohe maha.

Tasumine pangaülekandega:

Tellimust saab tasuda pangaülekandega, mis on eriti mugav asutustele. Pärast maksemeetodi valimist, viige tellimus lõpuni ja seejärel kandke tellimuse summa Kotryna OÜ-le. Makse detailid leiate siit. Kindlasti tuleb täpsustada tellimuse numbrit, mille leiate Teile saadetud e-mailist. Oluline! Tellimust hakatakse täitma siis, kui makse on laekunud.

 

Maksa hiljem:

Tasumine kullerile kaardiga või sularahas:

Kauba tellimisel on võimalus valida makseviisiks "Tasumine kullerile". Sel juhul pole kohe vaja tellimuse eest tasuda, vaid maksta saate kullerile tellimuse kohaletoimetamisel. Viiruse leviku tõttu aktsepteerib kuller makseid kaardiga. Maksmine kaardiga on võimalik ainult valides kohaletoimetamise viisi "Kättetoimetamine näidatud aadressil". Minimaalne tellimuse summa on 15€.

Vali enda jaoks sobivam makselahendus. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie e-poe klienditeenindusega.

 

* Kinkekaartidega saab maksta ainult meie füüsilistes poodides. Makseviisi meetod pole saadaval meie e-poes.