+372 54444004
E-R 9:00-16:00; L-P suletud; 24.06 suletud

REEGLID:

ONE FAMILY on püsikliendiprogramm KOTRYNA OÜ kauplustekettide BabyCity/ToyCity, JUKU, KidZone (edaspidi ONE FAMILY) klientidele. Kotryna OÜ hallatavate poodide ajakohastatud loeteluga saate tutvuda veebilehel www.onefamily.ee.
ONE FAMILY kaardi omanikud osalevad „Esimese ostu soodustuse“ programmis ja saavad 20% allahindlust esimeselt ostult BabyCity/ToyCity kauplustes, kui ostusumma on vähemalt 199 eurot. Allahindlus kehtib täishinnaga toodetele, välja arvatud mööbel, jalutuskärud ja autoturvatoolid.
Lisades avaldusele lapse õige sünnikuupäeva, on ostjal õigus saada 20% sünnipäeva allahindlust mänguasjadelt JUKU ja BabyCity/ToyCity kauplustes ning riietelt KidZone ja BabyCity/ToyCity kauplustes kohapeal 2 nädalat enne ja 1 nädal pärast sünnikuupäeva. Sünnipäeva allahindlus kehtib täishinnaga toodetele.
ONE FAMILY kaardi omanikke teavitatakse esimesena kampaaniatest poodides ning nad saavad perioodiliselt isiklikke pakkumisi ja informatsiooni partnerite kampaaniate ja soodustuste kohta.
Esitage kliendikaart kassas enne kaupade eest tasumist. ONE FAMILY kliendikaart on tasuta saadaval kõikides Baby City/Toy City, JUKU ja KidZone kauplustes, kui täidate ONE FAMILY ankeedi ning nõustute püsikliendiprogrammi tingimuste ja eeskirjadega ning Kotryna OÜ privaatsusteavitusega.
Kotryna OÜ on õigus igal ajal muuta programmi reegleid, peatada või tühistada kliendikaartide kehtivus. Kliendikaardi turvalisuse eest vastutab Ostja. Kaardi kaotamisel teatage sellest viivitamatult aadressil [email protected]. Lisateave www.onefamily.ee OneFamily kinkekaartidega on võimalik tasuda Juku, BabyCity ToyCity, KidZone kauplustes ja e-poodides: www.jukukeskus.ee, www.babycity.ee, www.kidzone.ee.

PRIVAATSUSTEAVITUS:

Vastutav andmetöötleja Kotryna OÜ, ettevõtte registrikood 11402300, Valge tn 13, 11415 Tallinn, töötleb teie andmeid järgmistel eesmärkidel:

1. ONE FAMILY kliendikaardi haldamine: eesnimi, perekonnanimi, telefon, e-post, linn, ostukuupäev ja -summa, ostetud kaubad, muud ostuandmed.
2. Otseturundus: eesnimi, perekonnanimi, e-post, telefon, andmed huvide kohta, lapse nimi, sugu ja sünniaeg.
3. Statistika: vanus, linn, laste arv, ostuandmed. Neid andmeid töödeldakse anonüümselt. Mitte ühelgi juhul ei võimalda töötlemine otseselt ega kaudselt tuvastada teie isikut.
4. Kaupade ja teenuste kvaliteedi tagamine: eesnimi, perekonnanimi, telefon, e-posti aadress, arvamus ja tagasiside, ostukuupäev ja summa, ostetud kaubad, muud ostuandmed.

Kotryna OÜ töötleb isikuandmeid ONE FAMILY kliendikaardi haldamise otseturunduse eesmärgil nõusoleku alusel. Kotryna OÜ töötleb andmeid statistika ning kaupade ja teenuste kvaliteedi tagamise eesmärgil õigustatud huvi alusel. Kotryna OÜ õigustatud huvid on vastavalt koguda statistikaandmeid oma klientide kohta ning küsida klientidelt kaupade ja teenuste kohta arvamust kvaliteedi parandamise eesmärgil.
Kotryna OÜ ei saa väljastada ONE FAMILY kliendikaarti, kui Te ei esita ONE FAMILY ankeedis kohustuslikke andmeid. Teie isikuandmeid, mida töödeldakse ONE FAMILY kliendikaardi haldamise otseturunduse eesmärgil, säilitatakse kolm aastat alates ONE FAMILY kliendikaardi viimasest kasutamisest, välja arvatud juhul, kui taotlete oma andmete kustutamist varem. Teie isikuandmeid, mida töödeldakse kaupade ja teenuste kvaliteedi tagamiseks, säilitatakse kolm aastat.
Otseturunduse teavitused sisaldavad sõnumeid ONE FAMILY püsikliendiprogrammis osalevate Kotryna OÜ kauplusteketi kauplustelt BabyCity/ToyCity, JUKU, KidZone. Kotryna OÜ hallatavate poodide ajakohastatud loeteluga saate tutvuda veebilehel www.onefamily.ee.
Kotryna OÜ võib edastada Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, kes aitavad hallata ONE FAMILY kliendikaarti ja tegelevad otseturundusega (volitatud andmetöötlejad). Kolmandad isikud võivad olla andmebaaside tarkvara pakkujad, andmebaaside haldusteenuse pakkujad, otseturundusteenuste osutajad, kullereid jne.

Teil on seoses oma isikuandmetega järgmised õigused:

1) taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele ja saada isikuandmete koopiat;
2) taotleda ebatäpsete või mittetäielike isikuandmete parandamist või piiramist;
3) taotleda isikuandmete liigse või ebaseadusliku töötlemise kustutamist või piiramist („õigus olla unustatud“);
4) mitte nõustuda oma isikuandmete töötlemisega;
5) õigus saada oma töödeldud isikuandmed struktureeritud, üldkasutatavas ja masinloetavas vormis („õigus andmete ülekandmisele“);
6) õigus oma nõusolek igal ajal tagasi võtta, kui töötlemine põhineb andmesubjekti nõusolekul (vastavalt määruse artikli 6 lõike 1 punktile a); andmesubjekti nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta töötlemise seaduslikkust enne nõusoleku tagasivõtmist;
7) õigus esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile ([email protected]).

Nende õiguste teostamiseks võite pöörduda Kotryna OÜ poole e-posti teel [email protected] või telefonil +372 6200 206.